Immo Schoten: regio Antwerpen

Bredabaan 1026 bus 6 2900 Schoten
(vanaf 01/01/2021)

Maak kennis met Copandi Antwerpen!

Welkom bij Copandi Antwerpen vanuit ons kantoor in Schoten.

Onze vastgoedmakelaars staan klaar om je te adviseren bij de aan- of verkoop van een woning of appartement. Hoewel onze interne werking digitaal georganiseerd is, zijn onze makelaars lokaal. Hun sociaal leven speelt zich af in Mechelen en omgeving. Zo volgen ze alle tendensen op de voet en blijven we op de hoogte van wat zich afspeelt op de vastgoedmarkt in Schoten en de ruime omgeving.

Wij weten dat een juiste ‘klik’ belangrijk is. Je wil immers samenwerken met een kantoor waar je een goed gevoel bij hebt. We nodigen je daarom van harte uit kennis te maken met team Mechelen.

Duncan Van Reck

Oprichter en Bestuurder Copandi Groep
Vastgoedmakelaar bemiddelaar - BIV 507 760
Management | Sales - Personeel

duncan@copandi.be 03 303 76 96 Afspraak maken
Ruth Salomez

Vastgoedmedewerker - Bediende
Regio Antwerpen
Kantoor Schoten (Antwerpen)

ruth@copandi.be 03 376 06 06 Afspraak maken
Christophe Vanduffel

Vastgoedmedewerker - Bediende
Regio Brasschaat - Schoten - Schilde - Brecht
Kantoor Schoten (Antwerpen)

christophe@copandi.be 03 304 77 90 Afspraak maken
Vanessa Cuyvers

Vastgoedmedewerker - Bediende
Regio Schoten - Ekeren - Merksem
Kantoor Schoten (Antwerpen)

vanessa@copandi.be 03 303 47 74 Afspraak maken
Mustafa Karakus

Vastgoedmakelaar stagiair - BIV 514 073
Regio Hoboken - Wilrijk - Deurne - Merksem
Kantoor Schoten (Antwerpen)

mustafa@copandi.be 03 376 45 77 Afspraak maken
Enrique Creus

Vastgoedmakelaar - BIV 513 169
Regio Antwerpen Noord
Kantoor Schoten (Antwerpen)

enrique@copandi.be 03 376 45 33 Afspraak maken

Contacteer ons

Maak een afspraak en kom even langs. Het duurt maar een minuutje.