Copandi Vastgoed, thuis van de makelaar van morgen.

In oktober 2017 werd Copandi opgericht vanuit het geloof dat de rol van vastgoedmakelaar moet veranderen. Wij geloven in kwalitatieve én betaalbare dienstverlening – en brengen hiermee vernieuwing in de immo sector.

Op basis van deze overtuiging biedt Copandi een full-verkoopservice van jouw eigendom aan, waarbij jij kiest tussen één van onze drie formules. Persoonlijke service in combinatie met de laatste nieuwe technologie is de succesformule om ook jouw eigendom snel en efficiënt te verkopen.

 

Onze lokale makelaars worden ondersteund door een gecentraliseerde marketing afdeling en het management.

Wim Verhaegen

Oprichter en Bestuurder Copandi Groep Vastgoedmakelaar - BIV 510 787
Management | Backoffice

wim@copandi.be 015 79 05 90 Lees meer over Wim Afspraak maken
Duncan Van Reck

Oprichter en Bestuurder Copandi Groep
Vastgoedmakelaar - BIV 507 760
Management | Sales

duncan@copandi.be 03 303 76 96 Lees meer over Duncan Afspraak maken
Steven Plompen

Bestuurder Copandi Groep
Vastgoedmakelaar - BIV 507 528
Management | Nieuwbouw

steven@copandi.be 015 79 46 33 - 0498 61 58 86 Lees meer over Steven Afspraak maken
Erik Smeijers

Vastgoedmakelaar - BIV 512 994
Regio Haacht - Rotselaar - Tremelo
Kantoor Mechelen

erik@copandi.be 016 79 79 31 Lees meer over Erik Afspraak maken
Joeri Van den Borne

Bestuurder Franchise Kempen
Marketing Copandi Groep
Kantoor Mol (Kempen)

joeri.vandenborne@copandi.be 014 39 44 00 Lees meer over Joeri Afspraak maken
Tom Janssens

Bestuurder Franchise Kempen
Vastgoedmakelaar stagiair - BIV 510 864
Regio Kempen
Kantoor Mol (Kempen)

tom.janssens@copandi.be 014 39 44 00 Lees meer over Tom Afspraak maken
Seppe Van Huynegem

Vastgoedmakelaar stagiair - BIV 514 315
Regio Mechelen - Willebroek
Kantoor Mechelen

seppe@copandi.be 015 79 05 22 Lees meer over Seppe Afspraak maken
Dimitry Van Hinsbergh

Vastgoedmakelaar stagiair - BIV 515 506
Regio Schoten - Deurne - Wilrijk - Berchem
Kantoor Schoten (Antwerpen)

dimitry@copandi.be 03 376 45 77 Lees meer over Dimitry Afspraak maken
Christophe Vanduffel

Vastgoedadviseur
Regio Brasschaat - Ekeren - Kapellen
Kantoor Schoten (Antwerpen)

christophe@copandi.be 03 304 77 90 Lees meer over Christophe Afspraak maken
Joren Declerck

Vastgoedfotograaf en Media expert
Regio Vlaanderen
Kantoor Schoten (Antwerpen)

Joren@copandi.be 0498 47 00 96 Lees meer over Joren Afspraak maken
Dries Huybrechts

Strategisch marketeer
Regio Vlaanderen
Kantoor Schoten (Antwerpen)

Dries@copandi.be 0489 37 56 24 Lees meer over Dries Afspraak maken

Verplichte vermeldingen:

Onderworpen aan de deontologische code BIV.

Wim Verhaegen – Vastgoedmakelaar bemiddelaar – BIV 510.787 – België
Steven Plompen – Vastgoedmakelaar bemiddelaar – BIV 507.528 – België
Duncan Van Reck – Vastgoedmakelaar bemiddelaar – BIV 507.760 – België

Vennootschap Copandi BV – Leopoldstraat 37, 2800 Mechelen
Algemeen Tel: 0800 54 311

BTW nr – BE0677.970.513
Polisnr. Verzekering – BA en Borgstelling via AXA NV Belgium, Polis 730.390.160
Derdenrekening – FINTRO IBAN BE44 1431 0750 9245

Als erkend vastgoedmakelaar-bemiddelaar onderworpen aan de BIV-plichtenleer

Toezichthoudende autoriteit – Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV), Luxemburgstraat 16B, 1000 Brussel.