Copandi Vastgoed, thuis van de makelaar van morgen.

In oktober 2017 werd Copandi opgericht vanuit het geloof dat de rol van vastgoedmakelaar moet veranderen. Wij geloven in kwalitatieve én betaalbare dienstverlening – en brengen hiermee vernieuwing in de immo sector.

Op basis van deze overtuiging biedt Copandi een full-verkoopservice van jouw eigendom aan, waarbij jij kiest tussen één van onze drie formules. Persoonlijke service in combinatie met de laatste nieuwe technologie is de succesformule om ook jouw eigendom snel en efficiënt te verkopen.

 

Onze lokale makelaars worden ondersteund door een gecentraliseerde marketing afdeling en het management.

Wim Verhaegen

Oprichter en Bestuurder Copandi Groep Vastgoedmakelaar bemiddelaar - BIV 510 787
Management | Office - Innovatie

wim@copandi.be 015 79 05 90 Afspraak maken
Duncan Van Reck

Oprichter en Bestuurder Copandi Groep
Vastgoedmakelaar bemiddelaar - BIV 507 760
Management | Sales - Personeel

duncan@copandi.be 03 303 76 96 Afspraak maken
Steven Plompen

Bestuurder Copandi Groep
Vastgoedmakelaar bemiddelaar - BIV 507 528
Management | Nieuwbouw - Projecten

steven@copandi.be 015 79 46 33 Afspraak maken
Erik Smeijers

Vastgoedmakelaar stagiair - BIV 512 994
Regio Haacht - Rotselaar - Tremelo
Kantoor Mechelen

erik@copandi.be 016 79 79 31 Afspraak maken
Joeri Van den Borne

Bestuurder Franchise Kempen
Marketing Copandi Groep
Kantoor Mol (Kempen)

joeri.vandenborne@copandi.be 014 39 44 00 Afspraak maken
Tom Janssens

Bestuurder Franchise Kempen
Vastgoedmakelaar - stagiair - BIV 510 864
Regio Kempen
Kantoor Mol (Kempen)

tom.janssens@copandi.be 014 39 44 00 Afspraak maken
Seppe Van Huynegem

Vastgoedmakelaar stagiair - BIV 514 315
Regio Mechelen - Willebroek - Hemiksem
Kantoor Mechelen

seppe@copandi.be 015 79 05 22 Afspraak maken
Laure-Ann Heremans

Vastgoedmakelaar stagiaire - BIV 514 395
Regio Mechelen - Kontich - Lier
Kantoor Mechelen

laure-ann@copandi.be 015 79 05 50 Afspraak maken
Christophe Vanduffel

Vastgoedmedewerker - Bediende
Regio Brasschaat - Schoten - Schilde - Brecht
Kantoor Schoten (Antwerpen)

christophe@copandi.be 03 304 77 90 Afspraak maken
Vanessa Cuyvers

Vastgoedmedewerker - Bediende
Regio Schoten - Ekeren - Merksem
Kantoor Schoten (Antwerpen)

vanessa@copandi.be 03 303 47 74 Afspraak maken
Ruth Salomez

Vastgoedmedewerker - Bediende
Regio Antwerpen
Kantoor Schoten (Antwerpen)

ruth@copandi.be 03 376 06 06 Afspraak maken
Mustafa Karakus

Vastgoedmakelaar stagiair - BIV 514 073
Regio Hoboken - Wilrijk - Deurne - Merksem
Kantoor Schoten (Antwerpen)

mustafa@copandi.be 03 376 45 77 Afspraak maken
Enrique Creus

Vastgoedmakelaar - BIV 513 169
Regio Antwerpen Noord
Kantoor Schoten (Antwerpen)

enrique@copandi.be 03 376 45 33 Afspraak maken

Verplichte vermeldingen:

Onderworpen aan de deontologische code BIV.

Wim Verhaegen – Vastgoedmakelaar bemiddelaar – BIV 510.787 – België
Steven Plompen – Vastgoedmakelaar bemiddelaar – BIV 507.528 – België
Duncan Van Reck – Vastgoedmakelaar bemiddelaar – BIV 507.760 – België

Vennootschap Copandi BV – Leopoldstraat 37, 2800 Mechelen
Algemeen Tel: 0800 54 311

BTW nr – BE0677.970.513
Polisnr. Verzekering – BA en Borgstelling via AXA NV Belgium, Polis 730.390.160
Derdenrekening – FINTRO IBAN BE44 1431 0750 9245

Als erkend vastgoedmakelaar-bemiddelaar onderworpen aan de BIV-plichtenleer

Toezichthoudende autoriteit – Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV), Luxemburgstraat 16B, 1000 Brussel.