Maak kennis met Copandi Antwerpen!

Welkom bij Copandi Antwerpen vanuit ons kantoor in Schoten.

Onze vastgoedmakelaars staan klaar om je te adviseren bij de aan- of verkoop van een woning of appartement. Hoewel onze interne werking digitaal georganiseerd is, zijn onze makelaars lokaal. Hun sociaal leven speelt zich af in Schoten en omgeving. Zo volgen ze alle tendensen op de voet en blijven we op de hoogte van wat zich afspeelt op de vastgoedmarkt in Schoten en de ruime omgeving.

Wij weten dat een juiste ‘klik’ belangrijk is. Je wil immers samenwerken met een kantoor waar je een goed gevoel bij hebt. We nodigen je daarom van harte uit kennis te maken met team Antwerpen.

Duncan Van Reck

Oprichter en Bestuurder Copandi Groep
Vastgoedmakelaar - BIV 507 760
Management | Sales - Exclusive properties

duncan@copandi.be 03 303 76 96 Lees meer over Duncan Afspraak maken
Dimitry Van Hinsbergh

Vastgoedmakelaar stagiair - BIV 515 506
Regio Schoten - Deurne - Merksem
Kantoor Schoten (Antwerpen)

dimitry@copandi.be 03 376 45 77 Lees meer over Dimitry Afspraak maken
Christophe Vanduffel

Vastgoedconsulent
Regio Brasschaat - Ekeren - Kapellen
Kantoor Schoten (Antwerpen)

christophe@copandi.be 03 304 77 90 Lees meer over Christophe Afspraak maken
Carine Hanson

Vastgoedconsulent
Regio Lier - Kontich - Berlaar
Kantoor Schoten (Antwerpen)

carine@copandi.be 03 376 06 06 Lees meer over Carine Afspraak maken
Lilit Bazaeva

Vastgoedmakelaar stagiaire - BIV 515 877
Regio Berchem - Wilrijk - Hoboken
Kantoor Schoten (Antwerpen)

lilit@copandi.be 03 376 02 33 Lees meer over Lilit Afspraak maken
Yarne Van der Straeten

Vastgoedconsulent
Regio Brecht - Wijnegem - Malle - Schilde - Zoersel
Kantoor Schoten (Antwerpen)

yarne@copandi.be 03 304 77 91 Lees meer over Yarne Afspraak maken

Contacteer ons

Maak een afspraak en kom even langs. Het duurt maar een minuutje.