Copandi, de voorsprong in vastgoed.

WAAROM COPANDI?

De missie van Copandi is om elke schakel in het aan – & verkoopproces te moderniseren en te verbeteren. Hierdoor kunnen we alle betrokken partijen (koper – verkoper – makelaar) een echte voorsprong geven in het behalen van hun doelen.

 

HOE DOEN WE DIT?

Door technologie en innovatie slim in te zetten, zorgen we ervoor dat het verkoopproces snel en efficiënt verloopt.

Onze unieke fixed fee formules – i.p.v. de 3% commissie van traditionele vastgoedkantoren – bieden een eerlijke, duidelijke én betaalbare manier om jouw eigendom vlot én aan de beste prijs te verkopen.

Onze makelaars zijn gepassioneerd door vastgoed, houden van menselijk contact en worden ondersteund door een administratieve backoffice. Onze in-house fotograaf en marketingafdeling zorgen voor een ideale voorstelling van jouw eigendom en creëren door zeer gerichte marketing een zeer groot bereik online. Zo behouden onze makelaars de nodige tijd om jou volledig te ontzorgen en samen het gewenste doel te bereiken.

Als eigenaar blijf je ten alle tijde op de hoogte van alle acties die wij ondernemen door een uniek klantendashboard.

Copandi Vastgoed gelooft in:

  • vernieuwing en out-of-the-box denken
  • een dienstverlening gebouwd rond klantervaring
  • duidelijke afspraken en eerlijke communicatie
  • vertrouwen geven en krijgen
  • lekker onszelf zijn (authenticiteit): collectief als merk, individueel als mens
  • work hard, play hard
  • vrijheid
  • toewijding en passie voor huizen en mensen
  • flexibiliteit en aanpassingsvermogen in een snel veranderende maatschappij

 

WIE IS COPANDI?

Copandi Vastgoed is opgericht in 2017 en mag zich met trots één van de snelst groeiende spelers op de vastgoedmarkt noemen:

  • 5 kantoren (Mechelen, Schoten, Mol, Lier en Tremelo)
  • actief in heel de provincie Antwerpen, Vlaams-Brabant en Limburg
  • 20 gedreven medewerkers
  • meer dan 1300 succesvolle transacties sinds oprichting
  • 86 % van onze opdrachten worden succesvol afgerond
  • gemiddelde score van 4,6 op 5 in google-reviews
  • 36.000 websitebezoekers per maand
  • up-to-date klantenbestand van 28.000 kandidaat kopers
  • 82 % van onze woningen wordt minimum aan de geschatte waarde verkocht

Maak kennis met ons team

Wim Verhaegen

Bestuurder Mechelen-Lier-Schoten
Vastgoedmakelaar - BIV 510 787
Dagelijks bestuur | Management

wim@copandi.be +32 15 79 05 90 Lees meer over Wim Afspraak maken
Steven Plompen

Bestuurder Mechelen-Lier-Schoten
Vastgoedmakelaar - BIV 507 528
Dagelijks bestuur | Nieuwbouw

steven@copandi.be +32 498 61 58 86 Lees meer over Steven Afspraak maken
Erik Smeijers

Bestuurder Vlaams-Brabant
Vastgoedmakelaar - BIV 512 994
Dagelijks bestuur | Verkoop

erik.smeijers@copandi.be +32 497 53 07 96 Lees meer over Erik Afspraak maken
Nina Belmans

Bestuurder Kempen
Vastgoedmakelaar - BIV 503 780
Dagelijks bestuur | Verkoop

nina.belmans@copandi.be +32 497 58 18 24 Lees meer over Nina Afspraak maken
Dimitry Van Hinsbergh

Vastgoedmakelaar - BIV 515 506
Regio Schoten - Brasschaat - Kapellen
Kantoor Schoten (Antwerpen)

dimitry@copandi.be +32 493 37 27 43 Lees meer over Dimitry Afspraak maken
Roeland Hilderson

Vastgoedadviseur
Regio Mechelen - Bonheiden - SKW
Kantoor Mechelen

roeland@copandi.be +32 495 19 30 82 Lees meer over Roeland Afspraak maken
Carine Hanson

Vastgoedadviseur
Regio Zoersel - Schilde - Brecht - Malle
Kantoor Schoten (Antwerpen)

carine@copandi.be +32 3 376 06 06 Lees meer over Carine Afspraak maken
Lilit Bazaeva

Vastgoedmakelaar - BIV 515 877
Regio Wilrijk - Kontich - Hove - Edegem
Kantoor Schoten (Antwerpen)

lilit@copandi.be +32 3 376 02 33 Lees meer over Lilit Afspraak maken
Soufiane Uaiad

Vastgoedadviseur
Regio Hoboken - Hemiksem - Antwerpen
Kantoor Mechelen

soufiane@copandi.be +32 3 304 22 49 Lees meer over Soufiane Afspraak maken
Frank Decruyenaere

Vastgoedmakelaar stagiair- BIV 516 851
Regio Kontich - Boechout - Lint
Kantoor Lier

frank@copandi.be +32 479 75 54 00 Lees meer over Frank Afspraak maken
Elise Masson

Vastgoedadviseur
Regio Grobbendonk - Herentals
Kantoor Kempen (Mol)

elise.masson@copandi.be +32 14 39 80 52 Lees meer over Elise Afspraak maken
Sonja Van Meeuwen

Vastgoedmakelaar - BIV 514 142
Regio Aarschot - Langdorp - Rillaar
Kantoor Vlaams-Brabant

sonja.vanmeeuwen@copandi.be +32 495 52 00 99 Lees meer over Sonja Afspraak maken
Joren Declerck

Vastgoedfotograaf en Media expert
Kantoor Schoten (Antwerpen)

joren@copandi.be +32 498 47 00 96 Lees meer over Joren Afspraak maken