Copandi Vastgoed
thuis van de makelaar van morgen.

In oktober 2017 werd Copandi opgericht vanuit het geloof dat de rol van vastgoedmakelaar moet veranderen. Wij geloven in kwalitatieve én betaalbare dienstverlening - en brengen hiermee vernieuwing in de sector.

Op basis van deze overtuiging biedt Copandi een full-verkoopservice van jouw eigendom aan, waarbij jij kiest tussen drie formules. Je betaalt enkel wanneer we jouw pand verkopen aan een prijs die jij aanvaardt.

Wim Verhaegen

Bestuurder - BIV 510 787
Management | Office


wim@copandi.be

015 79 05 90

Afspraak maken

Duncan Van Reck

Bestuurder - BIV 507 760
Management | Sales


duncan@copandi.be

03 303 76 96

Afspraak maken

Steven Plompen

Bestuurder - BIV 507 528
Management | Nieuwbouw


steven@copandi.be

015 79 46 33

Afspraak maken

Erik Smeijers

Vastgoedmakelaar - BIV 512 994
Regio Haacht - Rotselaar - Tremelo


erik@copandi.be

016 79 79 31

Afspraak maken

Tom Janssens

Bestuurder Kempen - BIV 510 864
Regio Kempen


tom.janssens@copandi.be

014 39 44 00

Afspraak maken

Joeri Van den Borne

Bestuurder Kempen
Algemene marketing


joeri.vandenborne@copandi.be

014 39 44 00

Afspraak maken

Laure-Ann Heremans

Vastgoedmakelaar - BIV 514 395
Regio Mechelen - Kontich - Lier


laure-ann@copandi.be

015 79 05 50

Afspraak maken

Seppe Van Huynegem

Vastgoedmakelaar - BIV 514 315
Regio Mechelen - Willebroek - Hemiksem


seppe@copandi.be

015 79 05 22

Afspraak maken

Enrique Creus

Vastgoedmakelaar - BIV 513 169
Regio Antwerpen Noord


enrique@copandi.be

03 376 45 33

Afspraak maken

Mustafa Karakus

Vastgoedmakelaar - BIV 514 073
Regio Hoboken - Wilrijk - Deurne - Merksem


mustafa@copandi.be

03 376 45 77

Afspraak maken

Ruth Salomez

Vastgoedadviseur - Bediende
Regio Antwerpen


ruth@copandi.be

03 376 06 06

Afspraak maken

Tom Witters

Vastgoedadviseur
Regio Antwerpen - Linkeroever


tom@copandi.be

03 302 47 74

Afspraak maken

Kies een vastgoedkantoor in jouw regio

Kantoor

Antwerpen

Ontdek

Kantoor

Mechelen

Ontdek

Kantoor

Kempen

Ontdek